7876 8672 - Denne side er et produktkatalog og linker til shops med produkterne [email protected]
Vælg en side

Tikiri bidedyr / badedyr med klokke – Pindsvin

Varenummer (SKU): 41520296067245 Kategori: Tag:
Tilbud
Flere billeder

kr. 119,20

(84 kundeanmeldelser)

Sød, blød og uden huller – dyrene fra TIKIRI er lige til at bide i og tage med i bad. De er lavet i 100% naturgummi fra bæredygtig produktion.

Dyrene er støbt i én hel form, der gør at der hverken ikke trænge vand ind i og snavs ikke sætter sig i små f … læs mere her

Er Tikiri bidedyr / badedyr med klokke - Pindsvin på lager?

Annonce
Køb Tikiri bidedyr / badedyr med klokke - Pindsvin

Beskrivelse

Yderligere beskrivelse og flere billeder her:
Tikiri bidedyr / badedyr med klokke - Pindsvin

Mange leder efter den billigste Tikiri bidedyr / badedyr med klokke – Pindsvin på nettet, og de ender oftest ud med at finde tilbud her: Tikiri hos Naturebaby.dk

Tikiri bidedyr / badedyr med klokke – Pindsvin Fakta

  • Navn: Tikiri bidedyr / badedyr med klokke – Pindsvin
  • Mærke: Tikiri
  • Økologisk og bæredygtigt: Ja
  • Pris: Kr. 119.20
  • Fri fragt: Ja, ved køb over kr. 599
  • Dag til dag levering: Ja, ved bestilling inden kl. 14
  • Kategori: Legetøj > Babylegetøj > Bidering og bidedyr

Tikiri bidedyr / badedyr med klokke – Pindsvin fra Tikiri – 100% økologi og bæredygtighed

Tikiri bidedyr / badedyr med klokke – Pindsvin er evig populær når vi taler om ting til børn, og det giver god mening, for alle elsker god kvalitet. Når vi skal gøre noget for ungerne, vil vi alle gerne gøre vores bedste, og køber du Tikiri bidedyr / badedyr med klokke – Pindsvin har du sikret dig rigtig godt. Tikiri bidedyr / badedyr med klokke – Pindsvin kan du erhverve dig hos Naturebaby.dk. Uanset om du leder efter bideringe, kombivogne eller rejsesenge, kan du finde det her på siden. Barnevognen holder ikke evigt, derfor skal den vedligeholdes. Vær særlig opmærksom på barnevognens stel, hjul og tekstiler. Hvis du formår at vedligeholde barnevognen, bliver levetiden forlænget , og en velholdt barnevogn er også meget pænere at se på.

Tikiri bidedyr / badedyr med klokke – Pindsvin til de små

Tikiri bidedyr / badedyr med klokke – Pindsvin er stadig en af de mest eftertragtede varer her i webshoppen i kategorien Legetøj > Babylegetøj > Bidering og bidedyr. Du bliver ved købet også tildelt hele 30 dages returret der er en god garanti mod at købe det forkerte. Du kan inden for fristen bare returnere din vare. Her i Danmark er der mange, der køber deres Tikiri bidedyr / badedyr med klokke – Pindsvin ved den velkendte shop Naturebaby.dk, der er blandt de førende i Norden inden for branchen. Hos webshoppens store udvalg finder mange det de leder efter, som jo fx kan være den vare du kigger på lige nu. Købes der ind i online webshops er priserne bedre- og det lader sig gøre, når man ikke skal betale til showroom og butikker på dyre adresser.

Når webshops leverer dine produkter, får du nogle bedre betingelser, end hvis du handler i en fysisk butik. Lovgivningen dikterer min. 14 dages returret. når du har handlet dine varer, der er endda shops, der vælger at give mere som ligger udover de lovpligtige 14 dage. At webshops har alt liggende klar til dig online, betyder også at deres priser online, og priser og betingelser er let for dig at sammenligne, i den store skov af webshops, der er derude. Din sammenligning kan du rent faktisk lave på alle tider af døgnet, så længe du er online. En anden ting du også slipper for, at bæreposen med varerne går i stykker på vej hjem. Når du har handlet dine produkter, kommer de hjem til din adresse, hvis du ikke har valgt at få dem sendt hen til dit arbejde, så vælg det, der passer bedst til dig. De tider med at stå i kø er længe forbi – i dag handler vi online og så gå bare direkte til kassen, når du har fundet dine varer, og betal med det samme, så er det aldrig mere ubehaget ved at stå alt for tæt i en kø til kassen.

84 reviews for Tikiri bidedyr / badedyr med klokke - Pindsvin

    Vær den første til at anmelde “Tikiri bidedyr / badedyr med klokke – Pindsvin”